PERGAMINUS® – Handmade Papers

Marka PERGAMINUS® – Handmade Papers jest własnością Marketing Investment Group. Firma została założona w 2000 roku i do dnia dzisiejszego jest producentem, importerem i agencją reklamową.

Do dnia dzisiejszego  importujemy papier ręcznie czerpany z morwy z zatopionymi płatkami kwiatów z małych wiosek w Tajlandii.

Pergaminus ®– Handmade Papers w latach 2003-2009 było największym w Europie importerem i hurtownią papierów ręcznie czerpanych z Tajlandii.  Produkowaliśmy zaproszenia ślubne, albumy, pudełka na prezenty, ramki na zdjęcia, papier w arkuszach itp.

W 2007 roku Pergaminus rozwinął produkcję barwienia papieru na terenie Ukrainy pod marką Royal Pack. W 2022 roku barwiarnia ręcznie gniecionego papieru została przeniesiona do Polski i barwi papier do dzisiaj.

Dostawcą papieru dla Pergaminus jest najlepszy producent papieru Kraft na świecie firma Billerud z Finlandii. Korzystamy wyłącznie z najlepszego papieru na świecie – najważniejsza jest jakość!

Marketing Investment Group  – jesteśmy również importerem artykułów przemysłowych, reklamowych, tekstylnych oraz maszyn.  Specjalizujemy się w imporcie z takich krajów jak Chiny, Tajwan, Tajlandia, Korea Południowa i USA. Świadczymy usługi projektowe i doradcze w fazie powstawania prototypów i matryc. Doradzamy w kampaniach reklamowych i doborze artykułów reklamowych oraz ich oznakowaniu logiem klienta lub specjalistycznym nadrukiem (laser, sitodruk, tampodruk, hologram).

Zapraszamy do współpracy.

+48 509720722

+48 517796777

pergaminus@pergaminus.com

Do Marketing Investment Group należą również inne marki, jak:

AUDIO PHONIQUE – www.audiophonique.com – produkcja specjalistycznego wysokiej klasy systemów audio do wiernego odsłuchu muzyki.

PPBOX.EU – www.ppbox.eu – produkcja, import i handel polipropylenem kanalikowym – pudełka, przekładki itp. Jesteśmy dostawcą dla wielu fabryk w Polsce.

MIGROUP – www.migroup.pl – agencja reklamowa – import art. reklamowych , gadżety, nadruki.